2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Lubuskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Żary
Kamila Dylewicz-Markowska
Dodane Dzisiaj o 14:59

Stażysta Techniczny ds. ESD Oddział Enkapsulacja w Żarach

Lokalizacja

Żary

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Pomoc przy realizacji audytów ESD (ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi)

  • Pomoc przy analizie danych oraz ich opracowaniu

  • Pomoc w zapewnieniu nadzoru nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

  • Pomoc przy opracowaniu i aktualizacji dokumentacji procesowej

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe) w kierunku:

    • Elektrotechnika

    • Elektryka

    • Automatyka i robotyka

    • Mechatronika

  • Podstawowa znajomość obsługi Ms Office

  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, kreatywność

  • Proaktywne podejście do realizowanych zadań

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie przy montażu komponentów elektronicznych

  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z lean manufacturing (5S, 5WHY itp.)

Oferta

  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy na koszt firmy

  • Bezpłatna, prywatna opieka medyczna

  • Obiady pracownicze (300 zł dofinansowania pracodawcy)

  • Zniżki pracownicze i dofinansowania

  • Możliwość rozwijania pasji sportowych i pomagania innym

  • Darmowe konsultacje psychologiczne online

  • Darmowa aplikacja do nauki języków obcych

O nas

SEKURIT ENKAPSULACJA

Należymy do Grupy Saint- Gobain. Jesteśmy częścią Sekurit Polska. Zajmujemy się produkcją enkapsulowanych szyb wykorzystywanych jako komponenty do produkcji szyberdachów, a także modułów szyb tylnych. Produkujemy szyby dla takich marek, jak: VW, Audi, Porsche, Bentley, Skoda, Peugeot, BMW, Ford, Renault, Hyundai, Kia. Chcesz pracować dla firmy, która produkuje co drugą szybę samochodową w Europie?

Dołącz do naszego zespołu!

Oświadczenie o przetwarzaniu danych

Administratorem Państwa danych osobowych jest Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (42-530) przy ul. Szklanych Domów 2, adres e-mail: odo.sgimp[at]saint-gobain.com, numer telefonu: (022) 653 79 00, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000092278, numer NIP: 9281005205, REGON: 970434546, o kapitale zakładowym w wysokości 335 075 400,00 zł, której akta rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, w VIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 874518549