2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Siemianowice Śląskie
Dodane 24 maja 2024

Stażysta/Stażystka w Dziale Administracji

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Solutions30 Mobile jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku jest częścią międzynarodowej grupy Solutions30.

Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie budowy i utrzymania sieci telefonii komórkowej.

Oprócz modernizowania istniejących już stacji bazowych stawiamy także na budowę nowych obiektów radiowych.

Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów, którzy każdego dnia podejmują wyzwania wykazując się doświadczeniem i odpowiedzialnością.

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim, a praca w naszym zespole to czysta przyjemność!

Ponieważ dynamicznie się rozwijamy, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

STAŻYSTA /STAŻYSTKA w Dziale Administracji Biurowej

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Twoje obowiązki:

  • zarządzanie kalendarzem

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

  • archiwizacja dokumentów

  • sporządzanie zamówień

  • kontakty z dostawcami

  • wsparcie Kierownika Biura w codziennych obowiązkach

Wymagania stanowiska:

  • łatwość nawiązywania kontaktów, pozytywne nastawienie oraz chęci do pracy

  • dokładność i zaangażowanie

  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków

  • miłą atmosferę w naszym zgranym zespole

Zapraszamy, zaaplikuj do nas!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Solutions 30 Mobile Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Królowej Marysieńki 13/9, 02-954 Warszawa. Jeżeli w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym zamieszczone będą inne dane osobowe niż określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy i chce Pani/Pan, aby dane te były przetwarzane na cele rekrutacji lub jest Pani/Pan zainteresowana udziałem w przyszłych rekrutacjach, proszę umieścić w treści CV następujące klauzule. Wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie, ale pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na jej podstawie przed wycofaniem zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions 30 Mobile Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Królowej Marysieńki 13/9, 02-954 Warszawa , moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż wymagane przez Kodeks pracy, w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji przez okres 12 miesięcy od dnia wysłania zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions 30 Mobile Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Królowej Marysieńki 13/9, 02-954 Warszawa moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Solutions 30 Mobile Sp. z o.o. w okresie 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia aplikacyjnego.

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 920565187