2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Kujawsko-pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Bydgoszcz
Dodane 12 czerwca 2024

Stażysta / Stażystka w Biurze Obsługi Klienta

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Płatny staż (z możliwoscia stałego zatrudnienia) w Dziale Obsługi Klienta Würth Industrie Service Polska sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków:

·        Wspieranie zespołu Biura Obsługi Klienta m.in. w zakresie:

- wprowadzania zamówień do systemu oraz bieżący nadzór nad ich prawidłową i terminową realizacją,

- tworzenie zapytań ofertowych na zamówione przez klientów materiały niestandardowe,

- obsługi klientów w zakresie dokumentacji (deklaracje, certyfikaty, dok. dostaw, faktury itd.)

·        Wprowadzanie do systemu danych dotyczących Klienta i ich aktualizacja

·        Wprowadzanie do systemu reklamacji od Klientów

·        Zlecanie odbioru towarów od klientów do centrali

·       Kontakt i współpraca z innymi działami w centrali firmy w Niemczech

·        Współpraca z przedstawicielami handlowymi na terenie Polski

·        Inne zlecone prace biurowe i administracyjne

Nasze wymagania:

·        Student/studentka (4-5 rok studiów, lub ostatni rok studiów lic.)

·        Znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację (minimum B1)

·        Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i utrzymywania pozytywnych relacji

·        Biegłość w obsłudze MS Office, w szczególności Excela i innych aplikacji do obsługi klienta

·        Staranność i szybkość realizacji powierzonych zadań

·        Chęć nauki i zdobywania wiedzy

Oferujemy:

·        Płatny staż, umowa zlecenie/ na okres 6 miesięcy /po tym okresie możliwość przedłużenia na kolejne 6 m-cy/

·        Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy i zatrudnienia na umowę o pracę

·        Zdobycie doświadczenia w zakresie obsługi klientów w międzynarodowej firmie

·        Opieka doświadczonego pracownika / opiekun stażysty

·        Szkolenia wdrożeniowe niezbędne do wykonywania zlecenia

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 807728160