2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Grunwald
Dodane 21 maja 2024

Stażysta/ka Praktykant/ka

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stażysta/ka /Praktykant/ka w dziale logistyki

Okres odbycia praktyki max 3 m-ce

Miejsce pracy: Poznań/ Grunwald/ oś. Bajkowe

Oferujemy profesjonale wsparcie merytoryczne

Nieodpłatne zdobycie doświadczenia.

Zakres obowiązków:

Codzienna współpraca i dbałość o komunikację z innymi działami firmy,

Aktualizacja baz danych,

Monitorowanie statusu dostawców.

Wymagania:

Status studenta lub absolwenta kierunku studiów inżynierskich ze specjalnością logistyka, transport. Mile widziani studenci / absolwenci lingwistyki.

Jesteśmy otwarci również na współpracę z młodymi osobami, bez doświadczenia :)

Podstawowa znajomość pakietu Microsoft Office,

Znajomość języka obcego,

Komunikatywność oraz chęć do pracy w zespole,

Chęć do podnoszenia kwalifikacji,

Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków.

Oferta stażu / praktyki nie wiąże się z finansową formą wynagrodzenia.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 919841829