2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Dąbrowa Górnicza
Dodane 23 kwietnia 2024

Stażysta Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Masz doświadczenie w pracy elektryka, szukasz nowych wyzwań albo dopiero zaczynasz swoją przygodę z utrzymaniem ruchu?

Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą firmy Brembo i zaaplikowania na stanowisko:

Stażysta Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Mamy dla Ciebie:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Pakiet benefitów m.in. system premii rocznych, system nagród KAIZEN oraz pakiet socjalny („Wczasy pod gruszą”, bony i paczki świąteczne, dofinasowanie do wypoczynku dzieci)

  • Prywatną Opieka Medyczna oraz Ubezpieczenie Grupowe

  • Możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • Darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Tychy, Katowice, Olkusz, Sławniów, Ogrodzieniec, Mysłowice, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin)

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Wykonywanie napraw i przeglądów maszyn produkcyjnych

  • Okresowe inspekcje techniczne maszyn i urządzeń tzn. serwisowanie, konserwacje

  • Utrzymywanie najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy poprzez kontrole i usprawnianie parku maszynowego

Znajdziesz się u nas, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie minimum zasadnicze techniczne: mechanika, elektryka, automatyka

  • Posiadasz umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym (system czterobrygadowy)

  • Obsługujesz komputer oraz pakiet MS Office (Word, Excel)

  • Jesteś wielozadaniowy

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w utrzymaniu ruchu w zakładzie przemysłowym oraz aktualne uprawnienia SEP do 1 kV

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 901983300