2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Kutno
Dodane 03 kwietnia 2024

Stażysta -Dział Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Kutno

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fresenius Kabi Polska to firma farmaceutyczna, wiodący dostawca leków do polskich szpitali.

Działamy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi, mając przed sobą ambitne zamierzenia oraz obiecujące perspektywy na dalszy dynamiczny rozwój i wzmacnianie pozycji lidera na rynku szpitalnym. Jesteśmy pracodawcą, z którym warto związać się na dłużej. Jeśli więc szukasz wyzwań i szans na rozwój –DOŁĄCZ DO NAS!!!

Obecnie  do naszego zespołu w dziale Utrzymania Ruchu poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta -dział Utrzymania Ruchu

 Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie ( zatrudnienie na min 3 miesiące),

  • Wynagrodzenie zasadnicze,

  • Praca od poniedziałku do piątku w godz 8-16

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole,

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i przygotowanie dokumentacji technicznej m.in. Instrukcje obsługi, procedury itp.,

  • Zebranie i przygotowanie danych do przeprowadzenia analiz awarii i usterek z maszyn,

  • Przygotowanie i prowadzenie bazy danych do programów wspierających prace Utrzymania Ruchu,

  • Inwentaryzacja części zamiennych,

  • Wspieranie procesu zamówień i zakupów części do maszyn,

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne,

  • Dobra znajomość pakietu office,

  • Chęć rozwoju i nauki,

  • Umiejętność pracy w zespołowej oraz indywidualnej

 Zapraszamy do składania aplikacji .

Informujemy ,że skontaktujemy z wybranymi kandydatami .

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 909171620