2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Leszno
Dodane 13 maja 2024

Stażysta ds. Ochrony Środowiska - staż płatny

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stażysta ds. Ochrony Środowiska

Lokalizacja: Pudliszki

Praca stacjonarna

 Twój zakres obowiązków obejmuje:

  • Przygotowanie listy obowiązujących aktów prawnych z zakresu ochrony środowiska

  • Audyt istniejącej dokumentacji vs przygotowane akty prawne

  • Opracowanie ewidencji pomiarów stanu środowiska

  • Udział w przygotowaniu dokumentacji do uzyskania pozwoleń na emisje

  • Sprawdzenie istniejącej dokumentacji w wersji papierowej dotyczącej ochrony środowiska i uporządkowanie jej

  • Przygotowywanie (raz w tygodniu) plakatów lub cyfrowej komunikacji w w tematyce gospodarki odpadami, wodą, zużyciem energii, wykonanie plakatów i ich rozwieszenie

  • Tłumaczenie z języka angielskiego korporacyjnych wymagań związanych z ochrona środowiska

  • Okresowe wizytacje oczyszczalni ścieków

  • Audyty miejsc składowania odpadów na zakładzie, udział w opracowaniu standardu w tym zakresie

  • Tworzenie zestawień danych związanych z ochrona środowiska

  • Inicjowanie działań proekologicznych na terenie zakładu

Czego wymagamy od Ciebie?

  • osoba w takcie studiów lub absolwent z kierunku ochrona środowiska

  • znajomość języka angielskiego – B1/B2

  • dobra znajomość środowiska Microsoft (Power Point, Word, Excel)

  • otwartość na intensywną naukę i rozwój

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wysoki poziom samodzielności na zajmowanym stanowisku

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Wspierający zespół

Nie czekaj APLIKUJ! Czekamy na Twoje CV (pamiętaj o klauzuli RODO).

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 915196111