2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Bałuty
Dodane 23 kwietnia 2024

Stażysta/Asystent prawnika

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kancelaria Adwokacka adw. Alicja Bień z siedzibą w Łodzi

poszukuje osoby na stanowisko :

STAŻYSTA/ASYSTENT PRAWNIKA

Nasze oczekiwania:

• student/ka IV albo V roku prawa

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• prawo jazdy kategorii B

• umiejętność pracy w zespole

• odpowiedzialność i zaangażowanie

• chęć nauki i rozwoju

znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Opis stanowiska:

• wsparcie Prawników w bieżącej pracy

• przygotowanie projektów pism procesowych oraz projektów opinii prawnych pod nadzorem Adwokatów

• analiza orzecznictwa i literatury na ww. potrzeby

• współpraca z urzędami oraz sądami

• pomoc w obsłudze sekretariatu

Oferujemy:

• ciekawą pracę i wyzwania w młodym, przyjaznym zespole oraz możliwość nauki

• szansę na rozwój osobisty i zawodowy

• możliwość nawiązania stałej współpracy

CV z danymi kontaktowymi prosimy wysyłać na podany adres

Informujemy, że po zapoznaniu się ze zgłoszeniami skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy zamieścić w CV następującą informację:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 898704247