2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Dodane 20 maja 2024

Stażysta Administracyjno - Biurowy

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa Urządzeń Biurowych,

  • Prowadzenie I Archiwizacja Dokumentów Firmowych,

  • Przygotowanie Pism I Korespondencji Firmowej,

  • Kontakt Z Instytucjami Urzędowymi,

  • Obsługa Interesantów,

  • Kompletowanie Niezbędnej Dokumentacji,

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Sumienność, rzetelność, dobra organizacja pracy,

  • Komunikatywność,

  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielne wykonywanie obowiązków,

  • Wykształcenie Wyższe,

OFERUJEMY:

  • Pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze,w

  • Pracę w młodym zespole.

Kandydat na staż musi posiadać status bezrobotnego zgodnie z ustawą z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2024 póz 475) tj. pozostaje bezrobotnym w rejestrze powiatowego urzędu pracy łącznie przez okres ponad 12 miesięcy w okresie ostatnich 2 lat, z wyłączeniem okresów odbywania stażu i przygotowania zawodowego dorosłych.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 919504140