2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Maria
Dodane 25 kwietnia 2024

Staż z możliwością zatrudnienia - dla osób z orzeczeniem

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

FUNDACJA AKTYWIZACJA jest liderem wśród organizacji pozarządowych z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

Działamy w siedmiu Oddziałach i sześciu Filiach, zlokalizowanych w trzynastu województwach na terenie Polski.

W ramach realizowanych projektów oferujemy osobom z niepełnosprawnościami, które posiadają orzeczenie możliwość podjęcia stażu z możliwością zatrudnienia w firmie zajmującej się organizacją czasu wolnego i kolonii dla dzieci.

Miejsce zatrudnienia - Lublin

Oferta pracy dla osób bezrobotnych - rekrutacja prowadzona w ramach aktywizacji zawodowej dla osób z niepełnosprawnością.

Zapraszamy do rekrutowania osoby, które:

  • ukończyły studia w ciągu ostatnich 5 lat lub studiują na ostatnim roku

  • znają obsługę programu Canva

  • orientują się w obsłudze social mediów

  • są chętne do pracy z dziećmi

  • znają obsługę programów MS Office (Word, Excel),

  • posiadają prawo jazdy

  • mile widziane wykształcenie pedagogiczne lub kierunków pokrewnych

    Jakie będą zadania na tym stanowisku?

  • prowadzenie social mediów,

  • przygotowywanie materiałów marketingowych z wykorzystaniem programu CANVA,

  • przygotowywanie materiałów do warsztatów,

  • opracowywanie nowych produktów,

  • praca w charakterze animatora na warsztatach,

  • wysyłanie ofert, telemarketing, spotkania handlowe,

  • podejmowanie działań mających na celu promocję usług firmy,

  • dbanie o porządek w swoim miejcu pracy

    Osobom z niepełnosprawnościami, które chcą się zaktywizować zawodowo oferujemy:

  • opracowanie dokumentów aplikacyjnych i przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej,

  • oferty pracy,

  • indywidualne dopasowanie oferty pracy do umiejętności, kwalifikacji i możliwości,

  • przedwstępną rozmowę z naszej strony z Pracodawcą,

  • monitoring przebiegu procesu rekrutacyjnego,

  • umowę o pracę w miejscu zatrudnienia,

  • opiekę po rozpoczęciu zatrudnienia.

    Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne.

    Projekt nie obejmuje osób na emeryturze.

    Prosimy o nadsyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

    Można również się zgłaszać poprzez wysłanie sms o treści "aktywizacja".

    Projekt Aktywuj Pracę jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912644828