2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Ochota
Dodane 11 czerwca 2024

Staż z językiem chorwackim i/lub słoweńskim

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Pozytywne relacje, energia, możliwość rozwoju. Z czym kojarzą Ci się te wartości? Mamy nadzieję, że od teraz będzie to dla Ciebie Promedica24.

Czym się zajmujemy? Jesteśmy firmą, dla której głównym celem jest opieka. Jako lider na rynku usług opiekuńczych aktywnie działamy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii oraz Polsce. Niezależnie od stanowiska, na które aplikujesz, możemy Cię zapewnić – Twoja obecność w Centrali lub jednym z naszych oddziałów będzie miała realny wpływ na to, co się dzieje w naszej organizacji.

Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź do naszego biura lub odwiedź stronę internetową www.promedica24.pl – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Obecnie poszukujemy kandydatów ze znajomością języka serbskiego, albańskiego, biłaoruskiego/ rosyjskiego.

Twoje zadania:

  • tłumaczenia tekstów z języka polskiego na język chorwacji i słoweński,

  • prowadzenie działań rekrutacyjnych online,

  • kontakt telefoniczny z kandydatami.

  • jesteś osobą komunikatywną i otwartą,

  • cechuje Cię terminowość i skrupulatność,

  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office,

  • znasz język polski i chorwacki i/ lub słoweński.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w wymiarze 10 – 15 h,

  • kompleksowe wdrożenie, które pozwoli Ci poczuć się pewniej już od pierwszych dni,

  • uśmiechnięty i sympatyczny zespół, pełen energii do działania,

  • program rekomendacji pracowników.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 919806992