2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Żary
Dodane 14 czerwca 2024

Staż w dziale rekrutacji ŻARY

Wynagrodzenie

1 790 - 1 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Pracy Service Jobs sp. z o.o. poszukuje kandydata na staż z UP na stanowisko Specjalista ds. Rekrutacji .

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę stacjonarną w systemie jednozmianowym

  • Profesjonalne wsparcie i szkolenie w okresie stażu

  • Możliwość dalszego zatrudnienia po zakończeniu stażu

  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń o pracę

  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych

  • Współpraca z menedżerami działów w celu określenia potrzeb rekrutacyjnych

  • Weryfikacja i selekcja aplikacji kandydatów

  • Prowadzenie dokumentacji rekrutacyjnej

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami

Wymagania:

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność

  • Podstawowa znajomość narzędzi MS Office

  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze HR i rekrutacji

  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

Jeżeli jesteś zainteresowany/a, prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij karierę w rekrutacji!

Service Jobs sp. z o.o.

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 920590115