2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Łódzkie
  6. Kontrola jakości - Żary
Kamila Dylewicz-Markowska
Dodane Dzisiaj o 10:33

Staż w Dziale Jakości

Lokalizacja

Żary

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wspieranie inżynierów i specjalistów w codziennych obowiązkach

  • Tworzenie raportów

  • Pomoc przy pomiarach geometrycznych szyb

  • Tworzenie prezentacji w ramach szkoleń oraz wyników działu

WYMAGANIA

  • Wykształcenie min. średnie, wyższe techniczne lub w trakcie studiów

  • Bardzo dobra znajomość obsługi Ms Office

  • Komunikatywność

  • Kreatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY

  • szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy na koszt firmy

  • bezpłatna, prywatna opieka medyczna

  • obiady pracownicze

  • zniżki pracownicze i dofinansowania

  • możliwość pomagania innym i rozwijania pasji sportowych

  • miła atmosfera

O NAS

SEKURIT ENKAPSULACJA

Należymy do Grupy Saint- Gobain. Jesteśmy częścią Sekurit Polska. Zajmujemy się produkcją enkapsulowanych szyb wykorzystywanych jako komponenty do produkcji szyberdachów, a także modułów szyb tylnych. Produkujemy szyby dla takich marek, jak: VW, Audi, Porsche, Bentley, Skoda, Peugeot, BMW, Ford, Renault, Hyundai, Kia. Chcesz pracować dla firmy, która produkuje co drugą szybę samochodową w Europie?

Dołącz do naszego zespołu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żary,

Łódzkie

Łódzkie, Żary
ID: 917958453