2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Czersk
YONGLI Polska
Dodane 03 maja 2024

STAŻ w dziale administracji - biuro Czersk

Lokalizacja

Czersk

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli mieszkasz w powiecie chojnickim, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą płatnego stażu finansowanego przez Urząd Pracy w Chojnicach!

ZADANIA DZIAŁU

·         Kontakty na poziomie biznesowym z kontrahentami firmy

·         Wsparcie działu handlowego w profesjonalnej obsłudze klientów

·         Wsparcie działu produkcji w efektywnej pracy

PRZEBIEG STAŻU

Na początek:

·         Zapoznanie ze strukturą organizacyjną Grupy YONGLI Belting

·         Szkolenie z pracy w systemie CRM

·         Prowadzenie ewidencji oraz prostych analiz

·         Wystawianie faktur sprzedaży, dokumentów magazynowych

Następnie przeszkolimy Cię w zakresie:

·         sporządzania ofert handlowych

·         przyjmowania zamówień

·         dokumentacji związanej z logistyką

Zajmiesz się także innymi zadaniami, które dadzą Ci doświadczenie niezbędne w dalszej karierze!

WYMAGANIA

·         Kandydaci muszą być zarejestrowani jako osoby bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chojnicach.

·         Wiek - min. 30 lat

·         Wykształcenie min. średnie.

·         Mile widziana znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY

·         Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

·         Poznanie wysokich standardów pracy.

·         Umowę o pracę po zakończeniu stażu.

Przewidywany termin rozpoczęcia stażu: 06.05.2024r.

Czas odbywania stażu: 6 m-cy.

Wynagrodzenie stażowe: 1790zł netto/miesięcznie (finansowe przez PUP w Chojnicach )

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie osobiście w siedzibie firmy na ul. Przemysłowej 8 w Czersku lub wysyłanie aplikacji przez formularz OLX.

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam się w firmie YONGLI Polska Sp. z o.o."

Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

YONGLI Polska Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 8 89-650 Czersk

NIP: 555 20 23 786

+48 52 39 544 60

Lokalizacja

Czersk,

Pomorskie

Pomorskie, Czersk
ID: 912902945