2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Małopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Niepołomice
Dodane 13 kwietnia 2024

Staż Recepcjonista/tka -RECEPCJA - w Barberze

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Oferta Stażu: Recepcjonista /tka w Barbarze.

Miejsce pracy: Barber Per Patito, Rynek 14 Niepołomice

Szukamy energicznej i zaangażowanej osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku Recepcjonisty.

Pierwszym etapem zatrudnienia jest staż z Urzędu Pracy, następnie umowa o pracę. PODSTAWOWYM WARUNKIEM JEST STATUS OSOBY BEZROBOTNEJ lub możliwość zarejestrowania się w Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna.

Osoba na tym stanowisku będzie pierwszym punktem kontaktu dla naszych klientów, odpowiadając za przyjęcie ich i zapewnienie profesjonalnej obsługi.

Zakres obowiązków:

1. Przyjmowanie rezerwacji, zarządzanie kalendarzem i harmonogramem.

2. Udzielanie informacji na temat oferowanych przez salon usług.

3. Dbanie o estetyczny wygląd salonu.

4.Dbanie o zaopatrzenie, przygotowywanie zamówień.

Czego oczekujemy:

- Wysokiej kultury osobistej.

-Komunikatywności i otwartości w kontakcie z klientem.

- Dyspozycyjności.

- Umiejętności organizacyjnych.

-Zaangażowania i chęci do nauki.

-Sumienności i dokładności w wykonywanych obowiązkach.

-Dbałości o wygląd i miłej aparycji

-Wysokiej kultury osobistej.

-Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

-Wykształcenie lub doświadczenie w branży beauty, mile widziane

-Oferta dla osób, które posiadają lub mogą uzyskać status osoby bezrobotnej w UP.

Oferujemy:

- Praktyczne doświadczenie w dynamicznym środowisku pracy.

- Możliwość rozwoju i nauki od doświadczonych profesjonalistów.

- Możliwość przejścia na stałe stanowisko po zakończeniu stażu.

Doświadczenie nie jest wymagane, ale entuzjazm i chęć rozwoju są kluczowe!

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

Mamy nadzieję na owocną współpracę!

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Małopolskie, Niepołomice
ID: 911429981