2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Smolec
Dodane 09 czerwca 2024

Junior w dziale marketingu/ e-commerce - staż płatny

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Smolec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Chcesz się rozwijać i nabywać nowych umiejętności? Interesuje Cię sprzedaż i marketing?

To super - szukamy właśnie Ciebie.

Potrzebujemy Cię do:

- przygotowywania produktów do sprzedaży w Internecie - fotografia i film

- pracy przy opisach, fotografiach i materiałach video

- pomocy w bieżących zadaniach zespołu

Nasze wymagania:

- entuzjazm i zaangażowanie - bez tego nic się nie uda :)

- znajomość Excela - fajnie liczyć to co robimy

 -umiejętność obsługi aparatu - podstawy (przesłona, balans bieli itp.)

Dodatkowe umiejętności, które mogą Ci się przydać w pracy u nas:

- zainteresowanie fotografią lub/i video (mamy swoje małe studio)

-znajomość aktualnych trendów w social mediach (Ig Fb TT)

- umiejętność gry na gitarze - sprzedajemy i promujemy sprzęt gitarowy, więc ta umiejętność ułatwi Ci pracę.

W zamian za Twój poświęcony czas możemy zaoferować:

- staż płatny na umowę zlecenie na okres 3 miesięcy lub dłużej

- możliwość rozwoju, szlifowania nowych umiejętności

- możliwość dalszej współpracy po zakończeniu stażu

Miejsce pracy:

Smolec koło Wrocławia - 7min pociągiem od dworca głównego PKP Wrocław

Jesteś zainteresowana/ny pracą w naszym zespole? Wyślij do nas CV. Nie zapomnij o klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RGB Marketing Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Lokalizacja

Smolec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Smolec
ID: 839661700