2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Bieńczyce
adsfox
Dodane 30 kwietnia 2024

Staż lub praca dla Grafika

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Dołącz do zespołu adsfox - agencji reklamowej, która stawia na skuteczność i innowacyjność! Jako oficjalni partnerzy Google i Meta, tworzymy kampanie reklamowe oparte na danych i optymalizowane dla maksymalnych efektów. Zapoznaj się z case studies na naszej stronie. Praca w adsfox to nie tylko praca - to szansa na rozwój i uczestnictwo w projekcie, który zmienia sposób prowadzenia biznesu w erze cyfrowej. Jesteśmy agencją, która nie boi się wyzwań i ciągłego doskonalenia. Nasze kampanie są nie tylko kreatywne, ale też mierzalne i efektywne.

Dołącz do nas, jeśli chcesz być częścią zespołu, który ma ambicję stać się globalnie rozpoznawalną marką. Szukamy osób gotowych do ciągłego rozwoju i pokonywania własnych ograniczeń, aby wspierać cele biznesowe naszych Klientów. Dołącz do nas, aby być częścią organizacji, gdzie każdy ma szansę się rozwijać i pomysły każdego są w cenie!

Szukamy kreatywnych osób do pracy jako Graphic Designer!

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie kreacji reklamowych dla naszych Klientów

  • tworzenie grafik na Social Media firmy

  • tworzenie projektów graficznych banerów, broszur, wizytówek firmowych

  • współpraca z innymi Działami firmy

Jesteś kandydatem idealnym, jeśli:

  • znasz pakiet Adobe (Ps, Ai, ID) oraz Canve w stopniu zaawansowanym

  • znasz zasady projektowania graficznego, teorii kolorów, kompozycji i typografii

  • masz bardzo dobry zmysł graficzny

  • posiadasz zdolność dobrej organizacji pracy i nie przekraczasz ustalonych deadline'ów :)

  • jesteś dyspozycyjny/a do pracy na pełny etat (pon - pt w godzinach 9:00 - 17:00)

  • posiadasz portfolio - aplikacje bez przesłanego portfolio / linku do portfolio nie będą rozpatrywane

Plusem będzie:

  • doświadczenie w przygotowywaniu treści na Social Media

  • doświadczenie w tworzeniu lub edycji wideo

  • doświadczenie z WordPress i Elementorem

  • status ucznia lub studenta

Co dla Ciebie mamy?

  • płatny staż lub pracę w oparciu o umowę zlecenie lub B2B

  • pracę stacjonarną, hybrydową lub zdalną – miejsce w biurze zawsze na Ciebie czeka, ale dajemy Ci wybór

  • atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia zawsze wypłacane na czas

  • ciągłe kształcenie i zaplanowany rozwój w strukturach firmy

  • różnorodność (praca nad wewnętrznymi projektami oraz projektami dla naszych klientów)

  • regularne spotkania integracyjne

Kilka słów o nas:

Jesteśmy specjalistami w marketingu internetowym oraz oficjalnymi partnerami Google oraz Meta. Posiadamy wypracowane przez nas innowacyjne narzędzia oraz wiedzę, konieczną, aby skutecznie wspierać cele biznesowe naszych Klientów. Naszą misją jest zwiększanie zysków naszych klientów, które następuje poprzez poprawę skuteczności i efektywności ich działań marketingowo sprzedażowych.

Jeśli jesteś uzdolnionym Graphic Designerem, wyślij nam swoje CV i portfolio!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 913945069