2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wadowice
Maspex
Dodane 23 kwietnia 2024

Starszy Specjalista ds. Systemów Kontrolingowych

Lokalizacja

Wadowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

O nas

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół. A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z użytkownikami biznesowymi w celu zrozumienia ich potrzeb i wymagań,
  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z systemami SAP w CO,
  • dostarczanie innowacyjnych rozwiązań raportowych na platformach BI (SAC, AFO),
  • zabezpieczenie stabilnej pracy systemów CO (CO-PA, BW, BW-IP, SAC) oraz ciągłe ich doskonalenie,
  • planowanie, kontrola oraz realizacja projektów wdrożeniowych dotyczących systemów CO (SAP BW4HANA, SAP SAC),
  • przygotowywanie i realizacja projektu ulepszonego systemu budżetowania i planowania finansowego (SAP SAC),
  • projektowanie, budowa oraz obsługa wydajnych systemów rozliczeń w hurtowni danych SAP BW4HANA z wykorzystaniem technologii in-memory (widoki kalkulacyjne, SQL Script),
  • opieka nad słownikami Master Daty CO,
  • udział w strategicznych projektach wdrożeniowych grupy pod kątem zabezpieczania informacji zarządczej,
  • standaryzacja i automatyzacja pracy systemów CO wewnątrz grupy Maspex.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z narzędziami BI (np. SAC, AFO),
  • doświadczenie w pracy z systemami SAP ERP CO/BW/SAC/S4,
  • doświadczenie w pracy z bazami danych oraz językiem programowania SQL,
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze kontrolingu,
  • doświadczenie zawodowe w środowisku korporacyjnym,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel (tabele przestawne, funkcje analityczne, wizualizacja danych, VBA),
  • umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • analityczny i konceptualny sposób myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • silne umiejętności komunikacyjne – pisemne i werbalne,
  • silne skupienie na ciągłym doskonaleniu i automatyzacji procesów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie - liderze branży spożywczej,
  • zdobywanie doświadczenia w dynamicznym, nastawionym na współpracę zespole,
  • zniżki na produkty firmowe,
  • pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, zajęcia językowe, ubezpieczenie na życie, dopłaty do obiadów i wakacji, paczki na święta i inne,
  • możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wadowice,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Wadowice
ID: 910587218