2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Złotkowo
Dodane 14 czerwca 2024

Starszy Ślusarz Narzędziowiec

Lokalizacja

Złotkowo

Pełny etat

Miejsce pracy: Złotkowo  Zadania:
  • Naprawa i konserwacja oprzyrządowania technologicznego, elementów form wtryskowych oraz części zamiennych do maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie nowych elementów form wtryskowych oraz części zamiennych do maszyn i urządzeń
  • Montaż form wtryskowych
  • Wykonywanie remontów, napraw i przeglądów
  • Dobór właściwych procesów technologicznych i nadzór nad ich przebiegiem
  • Współuczestniczenie w określaniu zapotrzebowania na zakup narzędzi, części zamiennych itp.
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • Doświadczenie w naprawach form wtryskowych z uwzględnieniem form grzanych  warunek konieczny
  • Umiejętność obróbki ręcznej metali
  • Umiejętności ślusarskie w kierunki mechaniki precyzyjnej
  • Doświadczenie związane z formami wtryskowymi na drobne i małe detale
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z właściwościami metali
  • Dobra organizacja pracy, inicjatywa, zaangażowanie
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość form na tworzywa termoutwardzalne
Oferta:
  • Umowa o pracę na okres próbny (3 miesiące), kolejna umowa na 3 lata, ostatnia na czas nieokreślony
  • Praca w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00 i 14:00-22:00)
  • Praca na cały etat od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie 6650 zł brutto/miesięcznie
  • Premie uznaniowe od pierwszego miesiąca pracy (wysokość premii uzależniona od doświadczenia, umiejętności, absencji) oraz premia roczna uzależniona
  • Dofinansowanie posiłków i napoi
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie PZU
  • Dofinansowanie 50% karty MultiSport
Oferta dotyczy pracy stałej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Złotkowo,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Złotkowo
ID: 920555083