2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Warszawa
  6. Inżynieria - Mokotów
Dodane 11 kwietnia 2024

Starszy serwisant stacji ładowania pojazdów elektrycznych

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaKadra kierownicza

Opis

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku energetyka, elektrotechnika lub pokrewne

  • Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń elektrycznych

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

  • Doskonała organizacja pracy własne, odpowiedzialność, sumienność

  • Terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP

Zakres obowiązków

  • Zdalna diagnostyka usterek i awarii instalacji stacji ładowania pojazdów elektrycznych

  • Aktywna współpraca z działem serwisowym

  • Wykonywanie prac z zachowaniem standardów dobrych praktyk określających jakość wykonywanej usługi

  • Zlecanie napraw, modyfikacji oraz przeglądów okresowych stacji ładowania

  • Budowanie dobrych relacji biznesowych z Klientami i Kontrahentami

  • Udzielanie wsparcia technicznego klientom

  • Obsługa CRM

  • Raportowanie wykonanych czynności

  • Monitoring stanów stacji ładowania

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenia

  • System premiowy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Dofinansowania karty Multisport

  • Stabilne zatrudnienie

  • Rozwój zawodowy - specjalistyczne przeszkolenie z zakresu infrastruktury do ładowania samochodów elektrycznych, zewnętrzne i firmowe szkolenia i warsztaty

  • Aktywny udział w międzynarodowych projektach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

O nas

W ChargeIn wykorzystujemy ponad 10–letnie doświadczenie z rynku norweskiego wprowadzając najwyższe standardy realizacji infrastruktury pojazdów do aut elektrycznych.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Enel X w Polsce, światowego lidera w branży e-mobility obecnego w 16 krajach na 4 kontynentach. Jako oficjalny polski dystrybutor i instalator Elli (Grupa VW) oraz Free2Move (Grupa Stellantis) zapewniamy kompleksową dostawę stacji ładowania dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jesteśmy partnerem technologicznym Grupy Iveco i Volkswagen Financial Services.

Na rynku polskim wdrożyliśmy zaawansowane rozwiązania oparte o adaptacyjną optymalizację mocy, generując dla naszych Klientów realne oszczędności w kosztach przyłączenia do sieci, instalacji i wykorzystywanej mocy.

Budujemy własną sieć stacji publicznych aby zapewnić polskim kierowcom wygodne, szybkie i dostępne ładowanie aut EV. Nasza aplikacja ChargeIn umożliwia dostęp do ponad 220 tys. stacji ładowania w Polsce i Europie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 911017381