2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Dolnośląskie
  6. Logistyka - Głogów
Dodane 29 maja 2024

Starszy Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie operacji magazynowych (recepcja, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów, kompletacja) zgodnie z obowiązującymi procedurami,

  • prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie,

  • raportowanie przełożonemu o napotkanych niezgodnościach i udział w działaniach korygujących.

Nasze wymagania

  • rzetelność, odpowiedzialność,

  • uprawnienia UDT,

  • elastyczność (praca w systemie trzyzmianowym),

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym oraz doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat,

  • terminowe wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjny pakiet socjalny,

  • opiekę medyczną,

  • atrakcyjny pakiet grupowego ubezpieczenia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 918518434