2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Warszawa
  7. Zarządzanie sprzedażą - Białołęka
Dodane 08 kwietnia 2024

Starszy Menadżer Sprzedaży - Terberg Kinglifter

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Terberg Kinglifter to renomowana holenderska firma rodzinna specjalizująca się w produkcji podwieszanych wózków widłowych. Dzięki mocnej pozycji na rynku dążymy do rozszerzenia naszego zasięgu na całym świecie. Terberg Kinglifter poszukuje dynamicznego i doświadczonego starszego menedżera sprzedaży, który dołączy do naszego zespołu w Polsce.

Cel to ustanowienie organizacji oraz przyspieszenie rozwoju biznesu w Polsce. Idealny kandydat to osoba, którą pasjonuje sprzedaż o bardzo mocnych umiejętnościach przywódczych i udokumentowanych osiągnięciach PL w branży urządzeń przemysłowych.

 Obowiązki:

*  Opracowanie i realizacja strategicznych planów sprzedaży w celu osiągnięcia celów sprzedażowych i zwiększenia udziału w rynku w Polsce.

*  Identyfikowanie i wykorzystanie nowych możliwości biznesowych przy jednoczesnym utrzymywaniu dobrych relacji z obecnymi klientami.

*  Przeprowadzanie badań i analiz rynku w celu identyfikacji tendencji, działań konkurencji i potrzeb klientów.

*  Przewodzenie i rozwijanie lokalnego zespołu sprzedaży, zapewniając mu wskazówki i wsparcie w celu optymalizacji wyników.

* Współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi, obejmującymi marketing, produkcję i księgowość, by zapewnić płynność i sprawność procesów sprzedaży.

*  Monitorowanie tendencji branżowych i działań konkurencji w celu rozpoznania potencjalnych obszarów wzrostu i ulepszeń.

*  Reprezentowanie firmy Terberg Kinglifter na wydarzeniach branżowych, targach i konferencjach.

*  Przewiduje się, że idealny kandydat będzie w najbliższej przyszłości kierował całą polską jednostką biznesową zajmującą się wózkami widłowymi podwieszanymi.

Wymagania:

*  Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży, najlepiej w branży przemysłowej lub motoryzacyjnej.

*  Mocne umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne, ze zdolnością do budowania relacji z klientami i udziałowcami.

* Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego.

*  Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski i sporadycznie za granicę.

*  Umiejętność pracy samodzielnej i jako część zespołu w dynamicznym środowisku.

Wynagrodzenie i świadczenia:

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń dodatkowych obejmujący:

*  Atrakcyjną płacę;

* Premie zależne od wyników;

*  Samochód służbowy;

*  Możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego;

Dołącz do Terberg Kinglifter i stań się częścią dynamicznego zespołu zajmującego się dostarczaniem produktów wysokiej jakości i doskonałej obsługi klienta.

Aplikuj teraz i wyrusz z nami w emocjonującą podróż zawodową!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 909140723