2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Świętokrzyskie
  5. Inżynieria - Kielce
Dodane 26 kwietnia 2024

Starszy Konstruktor maszyn i urządzeń

Wynagrodzenie

8 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Induset Sp. z o. o. poszukuje kandydata na stanowisko konstruktor mechanik.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie koncepcji budowy maszyn oraz linii produkcyjnych,

  • projektowanie maszyn i linii produkcyjnych,

  • tworzenie dokumentacji 2D maszyn i urządzeń (rysunki złożeniowe, wykonawcze),

  • współpraca z menedżerami projektów oraz klientem,

  • realizacja projektu zgodnie z harmonogramem,

  • nadzór nad procesem montażu,

  • współpraca z działem logistyki, uzupełnianie list komponentów,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunkach związanych z budową maszyn,

  • dobra znajomość programu SolidWorks,

  • znajomość zasad konstrukcji maszyn

  • znajomość z zakresu pneumatyki, techniki liniowej, robotyki, materiałoznawstwa,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i proponowaniu możliwych rozwiązań,

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zależne od zdolności i zaangażowania,

  • pracę przy ambitnych i zróżnicowanych projektach,

  • pakiet multisport i dofinansowanie zajęć sportowych,

  • ubezpieczenie grupowe,

www.induset.pl

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 910857018