2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdynia
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 17 maja 2024

Stark Log - Asystent / Specjalista ds. administracji i dokumentacji

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Asystent / Specjalista ds. administracji i dokumentacji/ Stażysta do przyuczenia

DZIAŁ DOKUMENTACJI I ADMINISTRACJI

Miejsce pracy: Gdynia

Stark Log Sp. z o.o. to stabilna i dynamicznie rozwijającą się firma, o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku usług transportu drogowego. Należy do Omida Group S.A., lidera branży TSL w Polsce.

Jesteśmy zespołem ludzi z bogatym doświadczeniem i różnorodnym profilem kompetencji. Połączenie tych unikatowych umiejętności oraz rozwijanie talentów każdego pracownika przekłada się na najlepszą jakość jaką możemy zaoferować naszym partnerom biznesowym. Osiągamy przy tym satysfakcjonujące zyski, zaś one przekładają się na nasz standard życia.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy skrupulatnych i utalentowanych pracowników do Działu Administracji i Dokumentacji.

Opis stanowiska:

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży na podstawie zamówień, wystawianie korekt, fakturowanie

  • Wprowadzanie danych do systemu informatycznego

  • Ewidencja i weryfikowanie poprawności dokumentów (w tym faktur) oraz ich obiegu, archiwizacja dokumentów

  • Wsparcie administracyjnej obsługi biura

Czego oczekujemy?

  • Orientacji procesowej i myślenia analitycznego

  • Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone działania

  • Umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy

  • Otwartości na nowe wyzwania

  • Wielozadaniowości

  • Biegłej obsługi MS Office

  • Mile widziana znajomość programu SPEED TSL (Interlan)

Co oferujemy?

  • Pracę w dynamicznym i pozytywnie nastawionym zespole

  • Szkolenie z systemu operacyjnego

  • Otwartość na usprawnienia i nowe pomysły

  • Dostęp do platformy szkoleniowej

  • Kawa i herbata bez limitu :)

  • Benefity pozapłacowe

Jeśli lubisz pracować w zespole, nie straszne są Ci wyzwania oraz masz pomysł na siebie, to zapraszamy Cię do złożenia aplikacji!

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 918942132