2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Lubelskie
  6. Kelner, barman, barista - Lublin
Dodane 02 maja 2024

Stara Winiarnia Lublin Stare Miasto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studenta, Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis:

Poszukujemy osoby na stanowisko kelner/pomoc kuchenna w naszej restauracji. Oferujemy pracę w przyjaznym zespole, przyjemną atmosferę pracy oraz elastyczny grafik.

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku. Komunikatywna znajomość języka polskiego i angielskiego. Dyspozycyjność w weekendy i wieczory Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Obowiązki:

Obsługa gości w restauracji. Pomoc w przygotowywaniu potraw i napojów. Sprzątanie stanowiska pracy oraz lokalu. Praca zgodnie z wytycznymi kierownika sali.

Oferujemy:

Przyjazną atmosferę pracy. Elastyczny grafik. Możliwość zdobycia nowych doświadczeń w branży gastronomicznej, szkolenia .

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy i spełniasz wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy Rynek 7 Lublin lub kontakt telefoniczny pod numerem [78*******46 ].

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 901105066