2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Trener personalny, instruktor fitness
  5. Trener personalny, instruktor fitness - Wielkopolskie
  6. Trener personalny, instruktor fitness - Poznań
  7. Trener personalny, instruktor fitness - Jeżyce
Dodane 26 kwietnia 2024

Stanowisko: Trener / Instruktor w Studio Synergy - Trening EMS POZNAŃ

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czy sport to Twoja pasja, a praca z ludźmi daje Ci ogromną satysfakcję? Jeśli tak, to mamy idealną propozycję dla Ciebie jako trener EMS w Studio Synergy!

O firmie:

Studio Synergy to lider w dziedzinie treningu EMS w Polsce. To dynamicznie rozwijająca się sieć butikowych studiów oferująca trening EMS (elektrostymulacja mięśni) na terenie całej Polski. Od 2015 roku z pasją wprowadzamy tę innowacyjną metodę treningową, pomagając naszym klientom osiągać ich cele.

Stanowisko:

Poszukujemy trenera na pełne zmiany do naszego nowego studia w Poznaniu przy ulicy Zwierzynieckiej. Jeśli pasjonujesz się sportem, jesteś energiczny i komunikatywny to szukamy właśnie Ciebie! Razem zmieniamy trening w wyjątkowe doświadczenie – dołącz do nas i realizuj z nami obietnicę marki Synergy.

Obowiązki na stanowisku:

Jako członek naszego zespołu, będziesz pełnić kluczową rolę w zapewnieniu wyjątkowego doświadczenia naszym klientom. Twoje zadania obejmują:

·         Prowadzenie treningów EMS: Prowadzenie regularnych sesji treningowych ze stałymi klientami, dostosowując je do ich indywidualnych potrzeb i celów.

·         Sprzedaż w studiu: Prowadzenie treningów wprowadzających dla nowych klientów i sprzedaż karnetów. Zapewnienie klientom profesjonalnego wsparcia na początku ich drogi z nami.

·         Obsługa programu i grafiku rezerwacji klientów: Zarządzanie programem rezerwacji klientów, dbając o jego aktualność i dostępność. Pomoc klientom w rezerwacji i dostosowywaniu terminów treningów.

·         Wykonywanie czynności związanych z recepcją: przyjmowanie klientów, udzielanie informacji, obsługa telefoniczna, obsługa mailowa i prowadzenie dokumentacji recepcyjnej.

·         Bieżąca obsługa klientów: Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów, odpowiadając na pytania, udzielając wsparcia i rozwiązując ewentualne problemy.

·         Finalizacja dokumentacji studia i klientów: Dbałość o poprawność i dokładność dokumentacji związanej z działalnością studia oraz klientami.

·         Pomoc w utrzymywaniu porządku: Wspieranie utrzymania czystości i porządku w studiu podczas swojej zmiany, co przyczynia się do stworzenia przyjaznej atmosfery.

·         Nawiązywanie relacji z klientami: Budowanie trwałych relacji z klientami, wspierając ich w osiąganiu celów i motywując do stałego rozwoju.

·         Wykonywanie czynności CRM: Prowadzenie działań z zakresu Customer Relationship Management (CRM), co obejmuje utrzymywanie kontaktu z klientami, śledzenie ich postępów i dostosowywanie oferty do ich potrzeb.

Co oferujemy:

Praca w systemie zmianowym: Od poniedziałku do piątku początkowo 8-16, a następnie wymiennie 8-16 oraz 13-21;  jak i niektóre soboty.

·         Szkolenie: Przed objęciem stanowiska kandydat zostanie przeszkolony ze wszystkich obszarów pracy tj.: prowadzenie treningu EMS, sprzedaż, obsługa klienta, obsługa programu do zarządzania studiem oraz marketingu.

·         Stała pensja: Niezależnie od ilości treningów, zawsze masz pewność stabilnego dochodu.

·         Prowizje: Atrakcyjne prowizje od sprzedaży w studiu.

·         Rozwój zawodowy: Oferujemy dostęp do edukacji w Synergy prowadzoną przez doświadczonych trenerów i specjalistów.

·         Wysoki standard: Pracujesz w komfortowych warunkach w nowoczesnym studiu.

Nasze oczekiwania:

·         Komunikatywność: Jesteś osobą łatwo nawiązującą relacje interpersonalne.

·         Uprzejmość: Wykazujesz szacunek i troskę o klientów.

·         Pasja do sportu: Twoja energia i entuzjazm w działaniach sportowych są widoczne.

·         Dyspozycyjność: Jesteś elastyczny/elastyczna i gotowy/gotowa pracować czasem także w soboty.

·         Odpowiedzialność i lojalność: Twoje zaangażowanie w pracę jest godne podziwu.

·         Wysoka kultura osobista: W naszym studiu panuje przyjazna atmosfera.

·         Doświadczenie: Posiadasz doświadczenie w treningu siłowym lub funkcjonalnym, a także znasz biomechanikę ruchu i anatomię człowieka (dodatkowym atutem będzie ukończony kurs trenera personalnego, przygotowania motorycznego czy kulturystyki).

·         Język angielski: Posiadasz komunikatywną znajomość języka angielskiego.

·         Punktualność: Jesteś zawsze punktualny/punktualna.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, czekamy na Twoje CV!

Nie zapomnij podczas aplikowania przesłać swoją dyspozycyjność w dni robocze oraz w soboty. Będzie to kluczowe przy wyborze kandydatów.

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz krótki opis o sobie lub link do profilu na Facebooku/Instagramie oraz zamieszczenie w treści CV klauzule RODO:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 914709351