2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Prądnik Biały
Dodane 12 kwietnia 2024

Stanowisko: Operation manager/Вакансія: Operation Manager

Wynagrodzenie

5 600 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Wakat: Kierownik Operacyjny

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie codziennymi działaniami firmy oraz koordynacja pracy działów;

  • Zapewnienie terminowej realizacji strategicznych celów i zadań firmy;

  • Organizacja i kontrola procesów biznesowych w celu zwiększenia efektywności;

  • Poszukiwanie i wdrażanie możliwości poprawy procesów roboczych.

Wymagania:

  • Znajomość języka Ukraińskiego na poziomie min.B2

  • Doświadczenie w zarządzaniu i koordynacji pracy zespołów;

  • Umiejętność pracy z procesami biznesowymi oraz realizacji celów strategicznych;

  • Analityczne i strategiczne podejście do zarządzania;

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz cechy przywódcze.

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i kariery;

  • Komfortowe warunki pracy oraz przyjazny zespół.

Dołącz do naszego zespołu!

Вакансія: Operation Manager

Основні обов'язки:

  • Керування повсякденною діяльністю компанії та координація роботи відділів;

  • Забезпечення вчасної реалізації стратегічних цілей та завдань компанії;

  • Організація та контроль бізнес-процесів з метою підвищення ефективності;

  • Пошук та реалізація можливостей для покращення робочих процесів.

Вимоги:

  • Досвід у сфері управління та координації роботи колективів;

  • Вміння працювати з бізнес-процесами та реалізовувати стратегічні завдання; Аналітичний та стратегічний підхід до управління;

  • Відмінні комунікативні навички та лідерські якості.

Пропонуємо:

  • Цікаву та відповідальну роботу в стабільній компанії;

  • Можливість професійного та кар'єрного зросту;

  • Комфортні умови праці та дружній колектив.

Долучайтеся до нашої команди!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 911315915