2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Knurów
Dodane 22 maja 2024

Stanowisko: Magazynier/Kierowca - w sklepie internetowym CGROT Knurów

Wynagrodzenie

27,75 - 27,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Knurów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stanowisko: Magazynier/Kierowca - w sklepie internetowym CGROT miejsce pracy Knurów

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na 3/4 etatu. W przypadku sprawnego wdrożenia będzie możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin.

Oferta głównie skierowana do mężczyzn w wieku do 26 roku życia. Mile widziany status ucznia w szkole policealnej lub studenta.

Stawka 27,75 zł za godzinne netto

APLIKACJE PROSIMY PRZESYŁAĆ PRZEZ FORMULARZ OLX

Opis stanowiska:

  • obsługa auta firmowego (Ford transit) dostarczanie paczek do punktów kurierskich oraz odbiór towaru z hurtowni

  • przygotowanie dokumentów wysyłkowych

  • przygotowanie paczek

  • przyjmowanie dostawy

  • rozkładanie produktów na regałach

  • porządkowanie magazynu

  • wydawanie paczek kurierom

  • dbałość o czystość swojego miejsca pracy

  • praca od Poniedziałku do Piątku 8-16

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • dokładność i odpowiedzialność

  • dobra organizacja pracy własnej

  • wysoka kultura osobista

  • samodzielność i komunikatywność

  • zaangażowanie i chęć rozwoju

  • umiejętności pracy w zespole

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • możliwość rozwoju i realnego wpływu na działania firmy

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, rekrutacja nie jest prowadzona telefonicznie. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Wysyłając CV prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Lokalizacja

Knurów,

Śląskie

Śląskie, Knurów
ID: 916947817