2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Gądki
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik produkcji Umowa o pracę 2 zmiany wolne weekendy

Wynagrodzenie

5 150 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gądki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukiwane osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Gądki koło Poznania (wymagany własny, niezależny dojazd)

Zadania:

  • Praca na linii produkcyjnej (wkładanie papieru do maszyny, przyjmowanie zleceń, obsługa narzędzi pomiarowych, odbieranie papieru z maszyny, pakowanie i etykietowanie)

  • Obsługa systemu i zleceń produkcyjnych

  • Kontrola jakościowa i wizualna produkowanych papierów (po odpowiednim przeszkoleniu)

    Wymagania:

  • Chęć podjęcia stałej, długoletniej współpracy

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej (praca stojąco - chodząca, przenoszenie, schylanie się, duża ilość ruchu)

  • Umiejętności manualne (zręczność przyda się przy wkładaniu i pakowaniu papierów)

  • Brak obawy przed obsługą maszyn oraz komputera

  • Umiejętność liczenia i używania prostych narzędzi pomiarowych (centymetr, kalkulator, suwmiarka)

  • Dokładność i zwracanie uwagi na jakość produktów i stanowisko pracy

  • Własny, niezależny dojazd (brak połączenia komunikacji miejskiej)

  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

    Oferujemy:

  • Pełne wdrożenie w powierzone obowiązki

  • Umowę o pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku

  • Brak akordu

  • Stałą, comiesięczną dopłatę na dojazdy do pracy

  • Świadczenie świąteczne i wakacyjne (m.in. wczasy pod gruszą)

  • Dofinansowanie karty sportowej

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz PPK

  • Dofinansowanie startów w zawodach biegowych

  • Prywatną opiekę medyczną - Enel-med

  • Możliwość podjęcia współpracy od zaraz

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o aplikowanie wraz z załączonym CV (warunek konieczny).

Lokalizacja

Gądki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gądki
ID: 819399374