2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wrocław
  6. E-commerce (handel internetowy) - Fabryczna
Dodane 10 czerwca 2024

Stacjonarnie - Praca w sklepie internetowym, nauczymy Cię wszystkiego!

Wynagrodzenie

24 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z szybkim rozwojem firmy poszukuje kolejnej osoby (w firmie pracują tylko kobiety) która mam nadzieje przyczyni się do dalszego rozwoju i zwiąże z firmą na długi czas.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za obsługę zamówień internetowych

Nie wymagamy doświadczenia (będzie mile widziane) wszystkiego Cię nauczymy.

W przypadku braku doświadczenia proszę w wiadomości w której CV załączacie napisać kilka zdań o sobie,

Poszukuję osoby dobrze zorganizowanej, która jest sumienna i o niczym nie zapomina ;)

Doskonale zarządza czasem i terminowością,

Zależy mi na osobach stabilnych i szukających zatrudnienia na dłużej.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zamówień złożonych w sklepie internetowym: przyjęcia, kompletacja, pakowanie, wysyłka

  • przyjmowanie dostaw

Wymagania:

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i logicznego myślenia

  • Umiejętność gospodarowania czasem pracy

  • Chęć doskonalenia wiedzy

  • Umiejętność obsługi komputera i podstawowych narzędzi biurowych

Mile widziane:

  • Wszystko co się przyda w handlu internetowym.

Co Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Jasny system rozliczeniowy - stawka godzinowa, możliwość rozliczeń tygodniowych,

  • Pracę w atmosferze domowej

Praca od WT - PT od 8-16

Poniedziałki 8-16/17

Proszę o dołączenie wymaganej klauzuli.

Zastrzegam sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 919691510