2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Białołęka
Dodane 23 maja 2024

Stacja Shell ul. Głębocka 13a zatrudni pracownika:)

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Do naszego zgranego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko kasjer/sprzedawca

Opis stanowiska:

Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie doskonałej obsługi Klienta , współpraca z zespołem w zakresie sprzedaży produktów oraz dbanie o czystość i bezpieczeństwo stacji.

Główne obowiązki:

  • -obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

  • -sprzedaż produktów i usług Shell

  • -budowanie pozytywnego wizerunku stacji

  • -prace porządkowe

  • -obsługa kasy fiskalnej

  • -dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów

  • -osiąganie celów sprzedażowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • -entuzjazmu i chęci do pracy

  • -umiejętności pracy w zespole

  • -życzliwego podejścia do ludzi- współpracowników i klientów

  • -gotowości do pracy zmianowej i w weekendy (stacja zamykana na noc)

Oferujemy:

  • -elastyczny czas pracy/praca po 8h

  • -zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin (TY wybierasz)

  • -stabilne zatrudnienie

  • -dla studentów i uczących się możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze na Umowę Zlecenie

  • -grafik umożliwiający pogodzenie pracy z nauką lub innymi obowiązkami

  • -zniżkę na paliwa i wybrane produkty Shell

  • -atrakcyjny system premii i nagród

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 920374228