2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Nieporęt
Dodane 22 kwietnia 2024

Stacja Paliw Shell Wosjka Polskiego 1 Nieporęt

Lokalizacja

Nieporęt

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Pracownik Stacji Paliw

Miejsce pracy : Wojska Polskiego 1 Nieporęt

Opis stanowiska:

Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie doskonałej obsługi klienta, współpraca z zespołem w zakresie sprzedaży produktów oraz dbanie o czystość i bezpieczeństwo stacji.

Główne obowiązki:

§ Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

§ Sprzedaż produktów i usług Shell

§ Budowanie pozytywnego wizerunku stacji

§ Prace porządkowe

§ Obsługa kasy fiskalnej

§ Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów

§ Osiąganie celów sprzedażowych

Od kandydatów oczekujemy:

·     Entuzjazmu i chęci do pracy

·     Umiejętności pracy w zespole

·     Życzliwego podejścia do ludzi – współpracowników i klientów

·     Zaangażowania i motywacji do pracy

·     Doświadczenia na podobnym stanowisku

·     Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy

Oferujemy:

§ Elastyczny czas pracy

§ Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (Ty wybierasz)

§ Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki atrakcyjnemu systemowi szkoleń

§ Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę

§ Kartę MultiSport

§ Prywatną opieka medyczna

§ Zniżkę na paliwa

§ Zniżkę na produkty Shell

§ Atrakcyjny system premii i nagród

Lokalizacja

Nieporęt,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nieporęt
ID: 865867018