2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Czerlejno
Dodane 17 kwietnia 2024

Stacja Paliw Shell - S5 MOP Czerlejno - Pracownik obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 242 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czerlejno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Stacja Paliw Shell S5 MOP Czerlejno poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta.

Główne obowiązki:

·        obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy,

 ·        sprzedaż produktów i usług Shell,

 ·        budowanie pozytywnego wizerunku stacji,

 ·        dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów,

 ·        osiąganie celów sprzedażowych.

 Od kandydatów oczekujemy:

·        entuzjazmu i pozytywnego nastawienia,

 ·        umiejętności pracy w zespole,

 ·        życzliwego podejścia do współpracowników i Klientów,

 ·        zaangażowania i motywacji do pracy.

Oferujemy:

·        elastyczny czas pracy,

 ·        zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,

 ·        stabilne zatrudnienie i umowę o pracę,

 ·        możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki atrakcyjnemu systemowi szkoleń, ·

 ·        zniżkę na paliwa,

 ·        zniżkę na produkty Shell,

 ·        atrakcyjny system premii i nagród.

Nie musisz mieć doświadczenia wszystkiego Ciebie nauczymy!

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MCN Michał Nowak  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

„Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest firma MCN Michał Nowak z siedzibą w Inowrocławiu. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją”

Lokalizacja

Czerlejno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czerlejno
ID: 648867439