2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wrocław
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Krzyki
Dodane 22 kwietnia 2024

Stacja Paliw Orlen Wrocław ul. Krakowska (sam wybierasz ile pracujesz)

Wynagrodzenie

3 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Jeśli szukasz przyjaznego środowiska pracy, jesteś uczniem lub studentem, chcesz pracować w wybrane przez Ciebie dni (ilość zmian wybierasz sam), dołącz do PKN Orlen jako Pracownik Obsługi Klienta.

Lokalizacja – Stacja paliw PKN Orlen ul. Krakowska 11, Wrocław

NASZE WYMAGANIA:

·       Otwartość na współpracę z Klientami.

·       Zaangażowanie w powierzone zadania.

·       Umiejętność pracy w zespole.

TWOJE OBOWIĄZKI:

·       Obsługa klienta wg Standardów PKN Orlen.

·       Przygotowywanie gorących przekąsek oraz obsługa kącika kawowego.

·       Dbanie o ekspozycję towaru oraz czystość i porządek na stacji.

WAŻNE ! Nie musisz mieć doświadczenia- wszystkiego, co potrzebne nauczysz się w pierwszych tygodniach. Potrzebujemy Twojej otwartej głowy i chęci do działania.

ZAPEWNIAMY:

·       27,70 zł/h brutto - jeden dzień pracy to 332,40 zł. + premie.

·       Atrakcyjny tryb dwuzmianowy - 12h - 7.00-19.00 / 19.00-7.00

(praca 14 dni w miesiącu daje już Ci 168 godzin pracy)

·       Możliwość połączenia pracy ze studiami.

·       Elastyczny grafik.

·       Wsparcie na każdym etapie wdrożenia pracownika.

·       Dodatkowe szkolenia e-learningowe.

·       Możliwość rozwoju w strukturze firmy.

·       Rabaty na zakupy na stacjach Orlen na paliwo oraz produkty i usługi z asortymentu stacji.

·       Premie uzależnione od indywidualnych wyników sprzedażowych.

·       Pracę w przyjemnej atmosferze z sympatycznym zespołem.

Jeśli wciąż się zastanawiasz, jeśli masz jakieś obawy to wiedz, że podjęcie pracy w PKN Orlen to szansa na zdobycie doświadczenia, połączenia pracy etatowej z dużą ilością czasu wolnego, więcej pieniędzy, oraz nowi, fajni ludzie z dobrą energią.

Postaw na siebie i swój rozwój – aplikuj do nas wysyłając swoje CV z zawartą klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych!

Informuję, że kontakt odbędzie się tylko z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 691526727