2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Piła
Dodane 09 maja 2024

Stacja Paliw Mol Piła

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Stacja Paliw Mol w Pile poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta. Praca dla uczniów lub studentów.

Główne obowiązki:

- obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy,

- dbanie o bezpośrednie kontakty i utrzymywanie stałych relacji z klientem,

- sprzedaż produktów i usług Mol,

- komunikowaniu aktualnych promocji,

- osiąganie celów sprzedażowych,

- budowanie pozytywnego wizerunku stacji,

- dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów,

- dbałość o czystość i porządek stacji paliw.

Od kandydatów oczekujemy:

 -  entuzjazmu i pozytywnego nastawienia,

-  umiejętności pracy w zespole,

-  życzliwego podejścia do współpracowników i Klientów,

-  zaangażowania i motywacji do pracy,

-  otwartości na ludzi i nowe doświadczenia,

-  chęci rozwoju.

Oferujemy:

 -stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,

-atrakcyjny system premii i nagród,

 -elastyczny czas pracy,

-pakiet szkoleń na każdym etapie rozwoju,

-zniżkę na paliwa i zakupy na stacji,

-dodatek finansowy za pracę w niedzielę wolne od handlu oraz święta.

CV proszę przesyłać drogą mailową za pomocą portalu OLX

Prosimy o załączenie klauzuli:

''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 755874061