2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Oświęcim
Dodane 27 maja 2024

Stacja paliw Gaz Petrol

Lokalizacja

Oświęcim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Stacja Paliw Gaz Petrol w Oświęcimiu- Babicach poszukuje Pracowników Obsługi Klienta

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Sprzedaż paliwa, a także towarów handlowych Przyjmowanie oraz dokumentowanie dostaw towarów Dbanie o własne stanowisko pracy z uwzględnieniem zasad BHP i ochrony przeciwpożarowej Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów. Dbałość o estetykę, porządek i czystość stacji.

NASZE WYMAGANIA:

Łatwości w nawiązywaniu kontaktów. Uczciwości i odpowiedzialności. Pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań. Zaangażowania Dyspozycyjność Umiejętność pracy w zespole Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

TO OFERUJEMY:

Umowę o pracę na pełny etat Elastyczny czas pracy. Przyjemną atmosferę pracy. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie od sprzedaży.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV

Proszę o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 840680156