2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Pawłowice
Dodane 18 kwietnia 2024

Stacja paliw Crab w Pawłowicach: Kasjer-sprzedawca

Lokalizacja

Pawłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów zgodnie z przyjętymi standardami i procedurami

  • Obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego i systemu kasowego

  • Wystawianie faktur i paragonów

  • Proponowanie asortymentu oraz doradztwo w zakresie jego sprzedaży

  • Obsługa kawiarni i bistro (fast food)

  • Uzupełnianie towaru na półkach

  • Przyjmowanie dostaw towarów oraz paliw zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Dbanie o porządek i czystość na terenie stacji paliw

  • Przestrzeganie wymagań wynikających z regulacji formalno-prawnych dotyczących sprzedaży na stacji paliw

Wymagania

  • Zaangażowanie i uśmiech

  • Komunikatywność i otwartość

  • Sumienność i dokładność

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym całodobowym

  • Umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad

Mile widziani:

  • Osoby z wykształceniem średnim

  • Studenci zaoczni

  • Osoby na emeryturze górniczej / policyjnej

Oferujemy

  • Pracę na cały etat

  • Pracę w systemie zmianowym

  • Szkolenie wdrożeniowe na stanowisku pracy

  • Pokrywamy koszty wyrobienia książeczki zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń do nas: 51*******89

Lokalizacja

Pawłowice,

Śląskie

Śląskie, Pawłowice
ID: 858043630