2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Junikowo
Dodane 10 kwietnia 2024

Stabilne zatrudnienie na produkcji w Plewiskach – MONTER!

Lokalizacja

Poznań, Junikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OTTO Work Force, jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą.

 Dla naszego klienta, światowej klasy producenta systemów przenośników oraz eksperta w zakresie automatyzacji procesów produkcji, szukamy najlepszych kandydatów na stanowisko: MONTER

Miejsce pracy: Plewiska k. Poznania

Oferujemy:

• umowę o pracę tymczasową

• pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany (6-14:00, 14-22:00)

• wynagrodzenie podstawowe (od 30 zł brutto/h) plus premia do 10 %.

Obowiązki:

• montaż urządzeń do transportu wewnętrznego z użyciem rysunku technicznego.

• montaż manualny elementów mechaniki, pneumatyki, automatyki, czujników, itp.

• montaż elementów maszyn i urządzeń.

• dbanie o wysoką jakość wykonywanych produktów.

Wymagania:

• znajomość rysunku technicznego.

• wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

• umiejętność obsługi elektronarzędzi

• dokładność oraz dobra organizacji pracy własnej

• umiejętność pracy zespołowej.

• zdolności manualne

• gotowość do dojazdów do Plewisk koło Poznania.

Aplikuj już teraz lub zadzwoń! Rekruter OTTO skontaktuje się z Tobą, aby przekazać szczegóły oferty. Czekamy na Ciebie!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Junikowo
ID: 909468197