2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Bieżanów-Prokocim
Dodane 24 kwietnia 2024

Sprzedaż w sklepie z wędlinami

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię osobę do pracy w sklepie z wędlinami (bez mięsa). Sklep znajduje się na os. Bieżanów.

Wymiar pracy do ustalenia: możliwy cały etat, 3/4 etatu lub pół etatu.

Wymagania:

-samodzielność

- książeczka sanepidowska ( możliwość wyrobienia).

Obowiązki:

- krojenie wędlin

- obsługa kasy fiskalnej

- sprzątanie stanowiska pracy

Pensja- 4300 brutto/etat.

Zapraszam do kontaktu

696_287_906

artinus88 (małpa) op.pl

Do CV prosimy załączyć klauzulę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2017 roku

Informujemy także, że dane są przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych przez okres 3 miesięcy. Pani(a) dane nie będą udostępniane firmom zewnętrznym. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani(u) prawo do wglądu do danych, ich poprawienia lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłocznie usunięcie Pani (-a) danych.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 910524046