2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bargły
Dodane 24 maja 2024

Sprzedaż, obsługa klienta

Lokalizacja

Bargły

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakład Rozbioru Mięsa - Bargły/Poczesna ul. Śląska 95 -poszukuje pracownika na stanowisko: pracownik w dziale sprzedaży.

Obowiązki kandydata:

-współpraca z klientami

-uzgadnianie i kontrola realizacji zamówień

-koordynacja terminów dostaw

-nadzór nad dokumentami magazynowymi

-wystawianie i sprawdzanie prawidłowości faktur

-gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Wymagania:

-bardzo dobra organizacja czasu pracy

-umiejętność pracy w zespole

-dokładność, sumienność, samodzielność

-mile widziana znajomość pakietu MS Office ( Excel, Word )

-aktualne badanie sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy:

- umowę o pracę, praca od zaraz

- satysfakcjonującą pracę w stabilnej firmie

CV prosimy przesyłać na podany adres e-mail.

Lokalizacja

Bargły,

Śląskie

Śląskie, Bargły
ID: 698079199