2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Zielonka
Dodane 07 maja 2024

Sprzedaż internetowa praca biurowo-magazynowa Zielonka

Wynagrodzenie

4 300 - 4 350 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielonka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z dynamicznym rozwojem firma RKL TRADE poszukuje nowego pracownika do młodego zespołu.

Zatrudnimy osobę do obsługi sklepu internetowego oraz allegro.

Miejsce pracy: Zielonka.

Czas pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 (możliwe inne godziny pracy)

Zakres obowiązków:

obsługa sklepu internetowego oraz allegro,

kompletowanie i przygotowywanie zamówień,

wystawianie dokumentów handlowych - faktury, paragony

kontakt z klientem.

Oczekujemy:

średniego wykształcenia,

biegłej obsługi komputera i urządzeń biurowych,

doświadczenia w obsłudze sklepu internetowego,

umiejętności pracy z klientem,

terminowości i samodzielności,

mile widziana znajomość programu SUBIEKT,

mile widziana znajomość Allegro/Amazon,

mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

umowę o pracę,

pracę w młodym i przyjaznym zespole,

możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Z chęcią podejmiemy współpracę ze studentami.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres mailowy klubowicki (małpa) rkltrade.pl

Lokalizacja

Zielonka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zielonka
ID: 657240270