2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Podkarpackie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Jasło
Dodane 04 kwietnia 2024

sprzedaż e-commerce (handel internetowy) allegro, sklep internetowy

Lokalizacja

Jasło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

"RODA SP. Z O.O."

Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą, specjalizującą się w sprzedaży hurtowej oraz detalicznej maszyn rolniczych i części zamiennych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. e-commerce

zakres obowiązków:

Zakres zadań:

- wystawianie produktów w kanale e-commerce/ ALLEGRO, sklep Internetowy(SHOPER), OLX, ebay, amazon itd.

- obsługa programu: BaseLinker, shoper, WF-MAG, Wapro-aukcje,

- Tworzenie strony internetowej, integracji pomiędzy hurtowniami, akcji automatycznych w systemie BaseLinker,

- fotografowanie części/maszyn i przygotowywanie opisów do ogłoszeń,

- wystawianie dokumentów sprzedaży,

- uczestniczenie w rozwijaniu sprzedaży krajowej i zagranicznej,

- bieżące prace porządkowe,

- rozwiązywanie problemów związanych ze zwrotami , reklamacją i wymianą towarów.

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem,

- znajomość systemów allegro, erli, olx, amazon, ebay, mall, facebook itp,

- znajomość obsługi programu: BaseLinker, shoper, WF-MAG, Wapro-aukcje,

- podstawy odnośnie pozycjonowania strony,

- stałe poszerzanie wiedzy,

- Zdolność szybkiego uczenia się i przyswajania nowego zakresu obowiązków,

- umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

- dyspozycyjność dokładność, staranność, samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań

- Poszukujemy osoby dobrze zorganizowanej, która jest sumienna i o niczym nie zapomina, osoby która potrafi się zaangażować w rozwój firmy

- komunikatywność, ODPOWIEDZIALNOŚĆ i umiejętność pracy w młodym zespole,

Oferujemy:

- odpowiednie wynagrodzenie w zależności od Twojego zaangażowania

- praca w wymiarze całego etatu,

- przyjazna atmosfera i warunki pracy,

- wynagrodzenie zawsze na czas,

- umowę o pracę po okresie próbnym,

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Jasło,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jasło
ID: 909565918