2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubelskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Tomaszów Lubelski
Dodane 11 maja 2024

SPRZEDAWCA Żabka Tomaszów Lubelski

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Lubelski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca w pełnym wymiarze godzin.

Twoje główne zadania:

Obsługa klientów zgodna ze standardami sieci Żabka

Dbałość o ekspozycję oraz porządek na sali sprzedaży

Obsługa zamówień oraz dostaw

Dbałość o porządek w sklepie oraz w jego obrębie

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i porządek a do tego jesteś uczciwy, punktualny i odpowiedzialny to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Lokalizacja

Tomaszów Lubelski,

Lubelskie

Lubelskie, Tomaszów Lubelski
ID: 917645645