2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 27 kwietnia 2024

Sprzedawca Żabka, Śródmieście bardzo dobry dojazd

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca w centrum Warszawy, bardzo dobry dojazd

Praca w pełnym wymiarze godzin.

Twoje główne zadania:

  • obsługa klientów zgodna ze standardami sieci Żabka

  • dbałość o ekspozycję oraz porządek na sali sprzedaży

  • obsługa zamówień oraz dostaw

  • dbałość o porządek w sklepie oraz w jego obrębie

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i porządek a do tego jesteś uczciwy, punktualny i odpowiedzialny to, ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Oferuję:

  • stawka za godzinę 25 zł netto dla stałych pracowników

  • pracę w systemie zmianowym - 5:45- 14:30 i 14:30 - 23:15

  • premię jakościową za realizację standardów sieci Żabka

Wymagania:

  • badanie/książeczka sanepidowska

  • doświadczenie w sklepie spożywczym

Zainteresowanych proszę o wysłanie CV. Odpowiadam tylko przez OLX.

Jeżeli ogłoszenie jest aktywne, to znaczy że oferta jest aktualna.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 787813380