2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Śląskie
  6. Pozostałe - Katowice
  7. Pozostałe - Śródmieście
Dodane 10 kwietnia 2024

Sprzedawca wyrobów czekoladowych/Barista Katowice Dworzec PKP

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma Karmello, producent wysokiej jakości wyrobów czekoladowych poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK KAWIARNI (barista, sprzedawca)

do CZEKOLADZIARNI zlokalizowanej w Dworcu PKP Katowice Główne

Czekamy właśnie na Ciebie, jeśli:

-łatwo nawiązujesz kontakt z klientem,

-jesteś osobą dyspozycyjną,

-lubisz pracę w zespole,

-posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia sprzedażowa)

-możliwość rozwoju zawodowego,

-dofinansowanie do karty Multisport,

-liczbę godzin odpowiadającą pełnemu etatowi.

Zakres obowiązków:

-przygotowywanie kaw i napojów zimnych,

-sprzedaż produktów z aktualnej oferty firmy,

-dbanie o estetykę miejsca pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji godnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 624570513