2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wodzisław Śląski
Madej Wróbel
Dodane 26 kwietnia 2024

Sprzedawca Wodzisław Śląski

Lokalizacja

Wodzisław Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Madej Wróbel Sp. z o.o.

Stawiamy na zapewnienie najwyższej jakości wyrobów mięsno - wędliniarskich poprzez ciągły rozwój pracowników i procesów technologicznych.

Dołącz do zespołu!!! Rozwijaj swój potencjał!!!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA W SKLEPIE MIĘSNYM

Miejsce zatrudnienia:

Wodzisław UL. WINCENTEGO WITOSA 28 (sklep firmowy Madej Wróbel w Kauflandzie)

Dołącz do nas jeżeli:

  • Poszukujesz pracy gwarantującej stabilność zatrudnieniu,
  • Lubisz pracę z ludźmi,
  • Jesteś osobą pracowitą i odpowiedzialną,
  • Chcesz się rozwijać i zdobyć doświadczenie w branży handlowej,

Zakres obowiązków

  • Aktywna obsługa klienta w sklepie mięsnym;
  • Sprzedaż produktów z branży wędliniarskiej;
  • Dbanie o ekspozycje towaru;
  • Dbanie o wizerunek firmy;
  • Prace porządkowe na sklepie

Poszukiwane kompetencje

  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej;
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży;
  • Gotowość do pracy w wybrane weekendy;

Oferujemy

  • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Premie uznaniowe;
  • Prace w systemie 2 zmianowym;
  • Pakiet socjalny m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową, bony świąteczne;

Zainteresowany/Zainteresowana? APLIKUJ!!!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wodzisław Śląski,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Wodzisław Śląski
ID: 911242071