2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 11 kwietnia 2024

Sprzedawca w sklepiku szkolnym - cała Warszawa!

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeZapraszamy seniorów

Firma SZWAJCARKA Marcin Sikorski zatrudni do prowadzonych przez siebie sklepików w placówkach oświatowych na terenie Warszawy osoby zainteresowane pracą na stanowisku:

  • sprzedawca w sklepiku szkolnym

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa i samodzielna obsługa sklepiku szkolnego;

  • dbałość o estetykę sklepiku, należytą ekspozycję i oznaczenie oferowanego asortymentu;

  • obsługa sprzętów i akcesoriów sklepikowo-bufetowych (tostery, ekspresy do kawy, wyciskarki, shakery, opiekacze, itp.) oraz przygotowywanie kanapek i sałatek.

  • obsługa klientów (tj. uczniów i pracowników szkoły) polegająca na sprzedaży oferowanego asortymentu (obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego) oraz informowanie na temat oferty sklepiku/bufetu i składu produktów;

  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy i wykonywanie innych prac porządkowych na terenie i w otoczeniu sklepiku

  • współpraca z pozostałym personelem kuchennym oraz pracownikami administracyjnymi firmy;

  • wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z wymaganiami i zaleceniami kierownictwa firmy.

Wymagania:

  • dyspozycyjność, komunikatywność i uczciwość;

  • dobra organizacja pracy, kultura osobista i umiejętność radzenia sobie ze stresem/napięciem;

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych i prawnych do wykonywania pracy z dziećmi/młodzieżą | posiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych w momencie podjęcia udziału w procesie rekrutacji.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 - 15:00 (lub 8:00-16:00) w placówkach zlokalizowanych na terenie Warszawy ( wybrane miejsce )

tel .5********04

Praca również w wakacje .

Dostępne lokalizacje:

  • Żoliborz

  • Centrum

  • Ursynów

  • Ochota/Szczęśliwice

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny celem umówienia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SZWAJCARKA Marcin Sikorski zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 546968160