2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Stalowa Wola
Dodane 27 kwietnia 2024

Sprzedawca w sklepie zoologicznym w Stalowej Woli Galeria Kaufland.

Wynagrodzenie

4 250 - 4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Sprzedawca w sklepie zoologicznym w Stalowej Woli w Centrum Handlowym Kaufland.

Oferujemy: Umowę o pracę na pełny etat.

Zakres obowiązków:

Praca przy obsłudze komputera

Obsługa Klienta

Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie

Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy

Dbanie o gospodarkę magazynową sklepu

Wymagania: Odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie

Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, miele widziane osoby ze znajomością branży zoologicznej.

Oferujemy:

Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe

Rabat pracowniczy,

Prywatne ubezpieczenie medyczne,

Dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego,

Dodatek świąteczny.

Sklep w centrum handlowym Kaufland Stalowa Wola.

Sklep czynny pn-sob w godzinach 08:30-20:30 + niedziele handlowe

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 903989262