2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Czyżyny
Dodane 19 kwietnia 2024

Sprzedawca w sklepie zoologicznym AleAnimale w Krakowie, 3/4etat

Wynagrodzenie

3 200 - 3 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy pracownika na 3/4 etatu z zatrudnieniem na umowę o pracę.

Sprzedawca w sklepie zoologicznym Ale Animale w Krakowie, Centrum Handlowe Kaufland ul. Galicyjska.

Zakres obowiązków:

Praca przy obsłudze komputera,

Obsługa Klienta,

Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,

Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy,

Dbanie o gospodarkę magazynową sklepu.

Wymagania:

Odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie,

Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem,

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, miele widziane osoby ze znajomością branży zoologicznej.

Oferujemy:

Umowę o pracę- 3/4 etatu , atrakcyjny system premiowy (po okresie próbnym)

Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe

Rabat pracowniczy,

Prywatne ubezpieczenie medyczne,

Dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego,

Dodatek świąteczny.

Sklep czynny pn-sob w godzinach 9:00-21:00+ niedziele handlowe.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 900808797