2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Nowy Sącz
Dodane 28 kwietnia 2024

Sprzedawca w sklepie zoologicznym Ale Animale w Nowym Sączu 3/4 etat

Wynagrodzenie

3 200 - 3 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Sprzedawca w sklepie zoologicznym Ale Animale w Nowym Sączu w Centrum Handlowym Kaufland.

Zakres obowiązków:

Praca przy obsłudze komputera.

Obsługa Klienta.

Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie.

Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy.

Dbanie o gospodarkę magazynową sklepu.

Wymagania:

Odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie.

Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem.

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, miele widziane osoby ze znajomością branży zoologicznej.

Oferujemy:

Umowę o pracę na 3/4 etatu,

Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe.

Rabat pracowniczy,

Prywatne ubezpieczenie medyczne lub karta Multisport.

Dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego,

Dodatek świąteczny.

Sklep w centrum handlowym Kaufland - sklep czynny pn-sob w godzinach 9:00-21:00+ niedziele handlowe.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 871994553